Daljski DERNEK 05.07.2014. god. na prostoru Restorana “STARI MLIN” u Dalju

Daljski DERNEK 05.07.2014. god. na prostoru Restorana “STARI MLIN” u Dalju, manifestacija koja okuplja Kulturno umjetnička društva te osigurava zabavu kroz njihove nastupe i stare seoske igre.
Uz cijelodnevnu bogatu gastronmsku ponudu Restorna “STARI MLIN”.

Organizatori:

• HKUD “Stjepan Penić” Dalj,
  • “STARI MLIN” Dalj,
  • Turistička zajednica Općine Erdut.

U prilogu je pozivnica za izlagače ( Upitnik), pozivamo sve zainteresirane da se prijave i sudjeluju na DALJSKOM DERNEKU mogu se prijaviti svi koji kao svoju uslugu ne nude Hranu i piće.

Program:

Upitnik preuzimanje: Kliknite ovdje

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav

Sajam starih običaja i zanata i gužvarijada

Preuzimanje upitnika za izlagače

Smotra svatovskih zaprega i jahača

Konjogojska udruga Drava Bijelo Brdo organizira u subotu, 30. rujna jubilarnu, 5. Smotru svatovskih zaprega i jahača Bi