Daljski DERNEK 05.07.2014. god. na prostoru Restorana “STARI MLIN” u Dalju

10275916_276975139130300_5312424211890588112_n

Daljski DERNEK 05.07.2014. god. na prostoru Restorana “STARI MLIN” u Dalju, manifestacija koja okuplja Kulturno umjetnička društva te osigurava zabavu kroz njihove nastupe i stare seoske igre.
Uz cijelodnevnu bogatu gastronmsku ponudu Restorna “STARI MLIN”.

Organizatori:

• HKUD “Stjepan Penić” Dalj,
  • “STARI MLIN” Dalj,
  • Turistička zajednica Općine Erdut.

U prilogu je pozivnica za izlagače ( Upitnik), pozivamo sve zainteresirane da se prijave i sudjeluju na DALJSKOM DERNEKU mogu se prijaviti svi koji kao svoju uslugu ne nude Hranu i piće.

Program:

Upitnik preuzimanje: Kliknite ovdje

UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j

REALIZIRAN PROJEKT TURISTIČKA SIGNALIZACIJA U NASELJIMA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut realizira tri projekta odobrena od strane Hrvatske turističke zajednice. Jedan od p

PORC LRA ERDUT PROVEO JE EDUKACIJE U SKLOPU PROJEKTA „ZNANJEM, EDUKACIJOM I VJEŠTINAMA DO TURISTIČKOG RAZVOJA U OPĆINI ERDUT“

U Aljmašu 04.11. i u Erdutu 09.11.2016. održane su edukativne radionice iz projekta „Znanjem, edukacijom i vještina

Sajam starih zanata, običaja i gužvarijada

Sajam starih zanata, običaja i gužvarijada Upitnik za izlagače