Daljski DERNEK 05.07.2014. god. na prostoru Restorana “STARI MLIN” u Dalju

Daljski DERNEK 05.07.2014. god. na prostoru Restorana “STARI MLIN” u Dalju, manifestacija koja okuplja Kulturno umjetnička društva te osigurava zabavu kroz njihove nastupe i stare seoske igre.
Uz cijelodnevnu bogatu gastronmsku ponudu Restorna “STARI MLIN”.

Organizatori:

• HKUD “Stjepan Penić” Dalj,
  • “STARI MLIN” Dalj,
  • Turistička zajednica Općine Erdut.

U prilogu je pozivnica za izlagače ( Upitnik), pozivamo sve zainteresirane da se prijave i sudjeluju na DALJSKOM DERNEKU mogu se prijaviti svi koji kao svoju uslugu ne nude Hranu i piće.

Program:

Upitnik preuzimanje: Kliknite ovdje

Šaran i škarpina ponovno spojili Slavoniju i Dalmaciju

Na Ribarskoj se noći u izvrsnoj organizaciji SRD-a “Dunav” sa subote na nedjelju u Aljmašu gostilo i zabavljalo ne

Ribarska noć 17. lipnja u Aljmašu

U Aljmašu se pripremaju za tradicionalnu Aljmašku ribarsku noć u organizaciji Sportskog ribolovnog kluba „Dunav“

Dani trešanja 2017. godine

Dane trešanja, osme po redu u Erdutu, otvorila je državna tajnica Ministarstva turizma Snježana Brzica, a nazočan je

Dani trešanja Erdut 2017. godine

Dani trešanja u Erdutu tradiocioanlo se održavaju u Erdutu 03.06.2017. godine. Uz bogat i zanimljiv program posjetite