Dani trešanja 2015.

U Erdutu će se i ove godine (6. lipnja) održati tradicionalna manifestacija Dani trešanja. Organizatori te manifestacije su HKUD Branko Herceg iz Erduta, Općina Erdut, Turistička zajednica Erduta, Vijeće Mjesnog odbora Erdut i komunalna tvrtka Čvorkovac d.o.o. Otvorenje manifestacije je u 11 sati mimohodom kulturno-umjetničkih društava uz defile seoskih konjskih zaprega, a nakon službenog otvorenja šeste smotre folklora, u 13 sati, održat će se natjecanje u raznim igrama koje su pripremili domaćini Dana trešanja, uz ponudu erdutskih specijaliteta. U 17 sati je kulturno-umjetničiki program, a u sklopu toga bit će proglašenje najljepše djevojke i najvećeg bećara ovogodišnje folklorne smotre. U 20 sati održat će se i koncert za sve sudionike i goste.

Panona fest 2017. 22.-23. rujna 2017.

Sve je spremno za Panona fest 2017., odaberite rutu i kliknite na linkove za prijave! I ove godine Panona fest vam nudi

Za ljubitelje vina, umjetnosti i bicikliranja

“Prekrasno je hodati po ovoj zemlji, na ovoj čarobnoj lokaciji!” poručio je, oduševljen ambijentom, glazbenik Vla

SEMINAR „ZA RAZVOJ RURALNIH KRAJEVA“ – OBRAZOVANJE ZA TURIZAM NA SELJAČKIM GOSPODARSTVIMA I RURALNI RAZVOJ