Dani trešanja 2015.

U Erdutu će se i ove godine (6. lipnja) održati tradicionalna manifestacija Dani trešanja. Organizatori te manifestacije su HKUD Branko Herceg iz Erduta, Općina Erdut, Turistička zajednica Erduta, Vijeće Mjesnog odbora Erdut i komunalna tvrtka Čvorkovac d.o.o. Otvorenje manifestacije je u 11 sati mimohodom kulturno-umjetničkih društava uz defile seoskih konjskih zaprega, a nakon službenog otvorenja šeste smotre folklora, u 13 sati, održat će se natjecanje u raznim igrama koje su pripremili domaćini Dana trešanja, uz ponudu erdutskih specijaliteta. U 17 sati je kulturno-umjetničiki program, a u sklopu toga bit će proglašenje najljepše djevojke i najvećeg bećara ovogodišnje folklorne smotre. U 20 sati održat će se i koncert za sve sudionike i goste.

11. sajam cvijeća i seoskog turizma

Tradicionalni 11. Sajam cvijeća i seoskog turizma održava se 29. Travnja 2017. godine u Dalj planini. Program: Upitnik

VINARSKA ZABAVA Degustacija bjelobrdskih vina

“Degustacija bjelobrdskih vina” manifestacija je koja se održava niz godina u Bijelom Brdu u organizaciji SKD „Pr