NATJECANJE U KUHANJU FIŠ PAPRIKAŠA NA „SAJMU CVIJEĆA 12.05.2013.

fisijada

Pozivamo sve zainteresirane ljubitelje FIŠ-PAPRIKAŠA koji se žele natjecati u spravljanju te čuvene delicije na „SAJMU CVIJEĆA“ u Dalj Planini 12.05.2013. s početkom u 13 sati.

PROPOZICIJE:

–          Svaki natjecatelj treba se prijaviti i uplatiti kotizaciju  100,00 kn. u Turističku zajednicu Općine Erdut, do 05.05.2013. žr:2500009-1102060236 ili osobno.

–          Natjecatelj dobije  3,5 kg ribe  ( šarana )

–          FIŠ koji se skuha ostaje natjecatekju i njegovim gostima.

–          Sa sobom ponjeti: ZAČINE, NOGARE, DRVA.

–          POBJEDNIKA očekuje nagrada

Kontakt osoba:

–          LACIKA MOGER – 098439937

–          DARKO BARJAKTAREVIĆ – 0915737693

Preuzmite pozivnicu u word formatu

UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j

REALIZIRAN PROJEKT TURISTIČKA SIGNALIZACIJA U NASELJIMA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut realizira tri projekta odobrena od strane Hrvatske turističke zajednice. Jedan od p

PORC LRA ERDUT PROVEO JE EDUKACIJE U SKLOPU PROJEKTA „ZNANJEM, EDUKACIJOM I VJEŠTINAMA DO TURISTIČKOG RAZVOJA U OPĆINI ERDUT“

U Aljmašu 04.11. i u Erdutu 09.11.2016. održane su edukativne radionice iz projekta „Znanjem, edukacijom i vještina

Sajam starih zanata, običaja i gužvarijada