Obavijest o sustavu Evisitor

Poštovani,

Sukladno proširenju funkcionalnosti sustava eVisitor ovim putem Vas pozivamo da izvršitie izmjene na vašem računu sustava i sukladno uputama izvršite tražene upute.

Obavijest od strane sustava eVisitor:

obavještavamo Vas da je sustav eVisitor integriran sa službenim Internet stranicama Hrvatske turističke zajednice u dijelu objave podataka o iznajmljivačima i njihovim smještajnim objektima.

Ljubazno Vas molimo da obavijestite obveznike na Vašem području da unutar sustava eVisitor prilikom prve prijave u sustav eVisitor ispune obrazac o suglasnosti objave podataka na internetskim stranicama croatia.hr. Objava podataka je u potpunosti besplatna te je namijenjena obveznicima kao dodatni kanal oglašavanja.

Podatke možete vidjeti na slijedećem linku: http://croatia.hr/hr-HR/smjestaj.

Ono što se od Vas traži jeste da se pirjavite u sustav eVisitor sa svojim pristupnim podacima:

Nakon prijave dočekati će Vas prozor sljedećeg sadržaja:

Nakon Vaše potvrde Vaši podaci bi se trebali pronaći na portalu croatia.hr

Ovo je još jedan vid besplatne promocije Vaše usluge stoga Vas molimo da odvojite 5 minuta vremena i postupite prema uputama. Isto tako Vas molimo da dopunite podateke o smještaju i pokušajte biti što točniji u opisu Vaših usluga, isto tako dodavanje fotogarfija smještaja nije na odmet.

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav