ODRŽANA TURISTIČKA SKUPŠTINA TURISTIČKE ZAJEDNICE OPĆINE ERDUT

Dana 31.03.2015. u prostorijama vijećnice općine Erdut održana je skupština
Turističke zajednice općine Erdut na kojoj su nazočili članovi Skupštine, te načelnik općine Erdut gosp. Jugoslav Vesić, zamjenik predsjednika TZ općine Erdut gosp. Darko Barjaktarević i direktorica Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut gđa Bojana Orsić i ostali članovi.  Na sjednici je iznesen i usvojen narativni i financijski izvještaj za 2014. godinu, kao i izvještaj nadzornog odbora. Predstavljen je i plan rada TZ kroz godinu i financijski plan za 2015. godinu.

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav