ODRŽANA TURISTIČKA SKUPŠTINA TURISTIČKE ZAJEDNICE OPĆINE ERDUT

Dana 31.03.2015. u prostorijama vijećnice općine Erdut održana je skupština
Turističke zajednice općine Erdut na kojoj su nazočili članovi Skupštine, te načelnik općine Erdut gosp. Jugoslav Vesić, zamjenik predsjednika TZ općine Erdut gosp. Darko Barjaktarević i direktorica Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut gđa Bojana Orsić i ostali članovi.  Na sjednici je iznesen i usvojen narativni i financijski izvještaj za 2014. godinu, kao i izvještaj nadzornog odbora. Predstavljen je i plan rada TZ kroz godinu i financijski plan za 2015. godinu.

Šaran i škarpina ponovno spojili Slavoniju i Dalmaciju

Na Ribarskoj se noći u izvrsnoj organizaciji SRD-a “Dunav” sa subote na nedjelju u Aljmašu gostilo i zabavljalo ne

Ribarska noć 17. lipnja u Aljmašu

U Aljmašu se pripremaju za tradicionalnu Aljmašku ribarsku noć u organizaciji Sportskog ribolovnog kluba „Dunav“