ODRŽANA TURISTIČKA SKUPŠTINA TURISTIČKE ZAJEDNICE OPĆINE ERDUT

Dana 31.03.2015. u prostorijama vijećnice općine Erdut održana je skupština
Turističke zajednice općine Erdut na kojoj su nazočili članovi Skupštine, te načelnik općine Erdut gosp. Jugoslav Vesić, zamjenik predsjednika TZ općine Erdut gosp. Darko Barjaktarević i direktorica Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut gđa Bojana Orsić i ostali članovi.  Na sjednici je iznesen i usvojen narativni i financijski izvještaj za 2014. godinu, kao i izvještaj nadzornog odbora. Predstavljen je i plan rada TZ kroz godinu i financijski plan za 2015. godinu.

VINARSKA ZABAVA Degustacija bjelobrdskih vina

“Degustacija bjelobrdskih vina” manifestacija je koja se održava niz godina u Bijelom Brdu u organizaciji SKD „Pr

Božićno jahanje u Bijelom Brdu

Povorka konja i konjskih zaprega i ove godine provezla se, drugog dana pravoslavnog Božića, ulicama Bijelog Brda. Bož