ODRŽANA TURISTIČKA SKUPŠTINA TURISTIČKE ZAJEDNICE OPĆINE ERDUT

Dana 31.03.2015. u prostorijama vijećnice općine Erdut održana je skupština
Turističke zajednice općine Erdut na kojoj su nazočili članovi Skupštine, te načelnik općine Erdut gosp. Jugoslav Vesić, zamjenik predsjednika TZ općine Erdut gosp. Darko Barjaktarević i direktorica Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut gđa Bojana Orsić i ostali članovi.  Na sjednici je iznesen i usvojen narativni i financijski izvještaj za 2014. godinu, kao i izvještaj nadzornog odbora. Predstavljen je i plan rada TZ kroz godinu i financijski plan za 2015. godinu.

UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j

REALIZIRAN PROJEKT TURISTIČKA SIGNALIZACIJA U NASELJIMA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut realizira tri projekta odobrena od strane Hrvatske turističke zajednice. Jedan od p