Općini Erdut odobren je projekt Centar za posjetitelje TIC-a Aljmaš

Projekt je predstavljen i Povjerenstvu za odabir projekata Ministarstva turizma u Zagrebu. Ukupna vrijednost projekta je 1.306.254,00 kn, od čega je iz sredstava Fonda za razvoj turizma odbreno 600.000,00 kn. Opći cilj projekta je poticanje razvoja kontinentalnog turizma, te turističke ponude Osječko-baranjske županije i općine Erdut, izgradnjom centra za posjetitelje u Aljmašu, te na taj način poticanje konkurentnosti hrvatskog turizma uz afirmaciju Hrvatske kao jedne od vodećih međunarodnih turističkih destinacija. Odluku o odabiru projekta možete pronaći na web stranci http://www.mint.hr/default.aspx?id=370.

VINARSKA ZABAVA Degustacija bjelobrdskih vina

“Degustacija bjelobrdskih vina” manifestacija je koja se održava niz godina u Bijelom Brdu u organizaciji SKD „Pr

Božićno jahanje u Bijelom Brdu

Povorka konja i konjskih zaprega i ove godine provezla se, drugog dana pravoslavnog Božića, ulicama Bijelog Brda. Bož