Općini Erdut odobren je projekt Centar za posjetitelje TIC-a Aljmaš

Projekt je predstavljen i Povjerenstvu za odabir projekata Ministarstva turizma u Zagrebu. Ukupna vrijednost projekta je 1.306.254,00 kn, od čega je iz sredstava Fonda za razvoj turizma odbreno 600.000,00 kn. Opći cilj projekta je poticanje razvoja kontinentalnog turizma, te turističke ponude Osječko-baranjske županije i općine Erdut, izgradnjom centra za posjetitelje u Aljmašu, te na taj način poticanje konkurentnosti hrvatskog turizma uz afirmaciju Hrvatske kao jedne od vodećih međunarodnih turističkih destinacija. Odluku o odabiru projekta možete pronaći na web stranci http://www.mint.hr/default.aspx?id=370.

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav