Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijade je Dragan Ocić iz Dalja, drugo mjesto je osvojio Šuler Zvonko iz Erduta, a treće mjesto SRD Karas Bijelo Brdo. Plasman na općinsku fišijadu ostvarili su: Igor Udovčević, Stjepan Bulić, Siniša Petrijevčanin-Aljmaš, Dinko Maj, Veroljub Nikolić, Zvonko Šuler-Erdut, Budislav Nešić, Bojan Grabovac, SRD Karas Bijelo Brdo, Mijo Nemet, Nikola Čalošević, Dragan Ocić-Dalj, Jelena Senaši, Kristijan Huđik, Stjepan Nović-Dalj planina. Sudci koji su sudili sve fišijade su: Zdravko Bede, Miroslav Novak, Mirko Balog, Đorđe Držaljević, Siniša Brekalo, Mijo Belik, Josip Huđik, Đorđe Dokić. Organizatori mjesnih fišijada su KKK Aljmaš, mjesni odbor Dalj, mjesni odbor Bijelo Brdo i SRD Karas Bijelo Brdo, mjesni odbor Erdut i ŠRD Kečiga Erdut i mjesni odbor Dalj planina. Posebno priznanje TZ općine Erdut za dugogodišnji rad kao sudac na fišijadama dobio Kamenko Kovačević.

Zadnje objavljeno

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Pročitajte više
Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav

Pročitajte više
Sajam starih običaja i zanata i gužvarijada

Preuzimanje upitnika za izlagače

Pročitajte više
Smotra svatovskih zaprega i jahača

Konjogojska udruga Drava Bijelo Brdo organizira u subotu, 30. rujna jubilarnu, 5. Smotru svatovskih zaprega i jahača Bi

Pročitajte više

Turistička zajednica Općine Erdut