Poziv za priključenje novih članova PPS Wine Tour Slavonije i Baranje 2015.

Vino-1

Hrvatska turistička zajednica je pokrenula projekt podizanja konkuretnosti hrvatskog turizma kroz PPS koncept, koncept produljenja pred i posezone.

Turističke zajednice Osječko-baranjske županije, putem Turističke zajednice grada Đakova u suradnji sa Turističkom zajednicom Osječko-baranjske županije, kandidirale su u 2014. godini zajedničku destinaciju pod nazivom “Wine Tour Slavonije i Baranje”.

Hrvatska turistička zajednica je objavila 2. ožujka 2015. godine na svojim web stranicama novi Javni poziv za kandidiranje destinacija za dodjelu oznake ”PPS destinacija” u 2015. godini. Sukladno objavljenoj odluci navedenog Javnog poziva, destinacija Wine Tour Slavonije i Baranje je u 2015. godini potvrđena kao PPS destinacija.

U 2014. godini uspješno je provedena pilot faza projekta PPS – Hrvatska 365,  a destinacija Wine Tour Slavonije i Baranje nastavlja s aktivnostima i u 2015. godini. Slijedom toga i rezultata novog Javnog poziva u 2015.godini, pozivaju se novi članovi, koji se do sada nisu priključili, na uključenje u PPS destinaciju Wine Tour Slavonije i Baranje.

U projekt se uključuju pružatelji usluga smještaja (privatni iznajmljivači, kampovi, hotel i sl), turističke agencije, ugostiteljski objekti, trgovine i svi ostali pružatelji usluga turistima (ljekarne, zdravstvene ustanove, banke, mjenjačnice, pošte, frizerski saloni, benzinske postaje i dr.). Za sudjelovanje u projektu definirano je razdoblje rada objekata od 1.1. do 31.12. tekuće godine. Za sudjelovanje u projektu potrebno je ispuniti Izjavu – obrazac za prijavu članova 2015.

Izjavu – obrazac za prijavu članova 2015. je potrebno poslati u nadležnu TZ do 1. lipnja 2015. godine. Svaka Turistička zajednica u Osječko-baranjskoj županiji je odgovorna za pripremne radnje / poslove za subjekte sa svog područja, odnosno prikupljanje izjava.

Nadležna TZ je dužna dostaviti priklupljene izjave u TZG Đakova do 2.lipnja 2015. do 12,00 sati.

Više o projektu možete saznati na web stranici HTZ-a, na slijedećem linku: http://business.croatia.hr/hr-HR/Hrvatska-turisticka-zajednica/Projekti-HTZ-a/Objava-Javnog-poziva?Y2lcMzgxOQ%3D%3D

Izjava, obrazac za prijavu članova 2015. preuzimanje

UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j