REALIZIRAN PROJEKT TURISTIČKA SIGNALIZACIJA U NASELJIMA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut realizira tri projekta odobrena od strane Hrvatske turističke zajednice. Jedan od projekta koji je u završnoj fazi realizacije je projekt „Turistička signalizacija u naseljima na području općine Erdut“.

Sam cilj projekta je poboljšanje turističke infrastrukture, te unaprjeđenje uvjeta za boravak turista u općini Erdut kroz nadopunu stare i postavku nove turističke signalizacije u cilju jasnijeg i učinkovitijeg usmjeravanja turista prema kulturnim, povijesnim, prirodnim i turističkim znamenitostima. Postavljeno je ukupno 32 nova turistička znaka i popravljeno je 18 dotrajalih znakova turističke signalizacije u sva četiri naselja općine Erdut. Ukupna vrijednost samog projekta iznosi 31.300 kn.

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o. je izradio projektni prijedlog i sudjelovao u provedbi ovog projekta.

Jelena Eklemović, dipl. menadžer u turizmu

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.

VINARSKA ZABAVA Degustacija bjelobrdskih vina

“Degustacija bjelobrdskih vina” manifestacija je koja se održava niz godina u Bijelom Brdu u organizaciji SKD „Pr

Božićno jahanje u Bijelom Brdu

Povorka konja i konjskih zaprega i ove godine provezla se, drugog dana pravoslavnog Božića, ulicama Bijelog Brda. Bož