Sajam cvijeća i seoskog turizma 2011

SONY DSC

Tradicionalni Sajam cvijeća i seoskog turizma održao se od 07.-08.05.2011. godine u Dalj planini. Na Sajmu je izlagalo 67 izlagača iz pet županija među kojima je sudjelovala i Istarska županija. Program Sajma upotpunila su kulturno-umjetnička društva svojim nastupima. Sajam je započeo subotnjim sunačnim i toplim danom te je privukao brojne mještane Općine Erdut te posjetitelje iz cijele Osječko – baranjske županije i Vukovarsko – srijemske županije pa i šire.
Sajam je svečano otvorio dožupan osječko-baranjski Željko Kraljičak.
Od prisutnih gostiju bili su:

• Jugoslav Vesić ; načelnik Općine Erdut
  • Jovan Jelić ; Osječko- baranjski dožupan
  • Željko Kraljičak ; Osječko – baranjski dožupan
  • Narandžić Slobodan ; zamjenik načelnika Općine Erdut
  • Dragan Vulin ; zamjenik načelnika Općine Erdut
  • Juhat ; mađarski konzul
  • Robert Janković ; DZMH
  • Fekereš Piter; ; koordinacija DZMH
  • Andoći Janoš ; zamjenik predsjednika DZMH

Medijski pokrovitelj manifestacije bilo je Radio Borovo.
Gastronomska ponuda bila je upotpunjena lovačkim gulašom koje je napravilo Lovačko društvo „Srnjak“ iz Erduta te riblji specijaliteti Ribolovnog društva „Kečiga“ iz Erduta.

UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j

REALIZIRAN PROJEKT TURISTIČKA SIGNALIZACIJA U NASELJIMA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut realizira tri projekta odobrena od strane Hrvatske turističke zajednice. Jedan od p