Sajam cvijeća i seoskog turizma 2011

Tradicionalni Sajam cvijeća i seoskog turizma održao se od 07.-08.05.2011. godine u Dalj planini. Na Sajmu je izlagalo 67 izlagača iz pet županija među kojima je sudjelovala i Istarska županija. Program Sajma upotpunila su kulturno-umjetnička društva svojim nastupima. Sajam je započeo subotnjim sunačnim i toplim danom te je privukao brojne mještane Općine Erdut te posjetitelje iz cijele Osječko – baranjske županije i Vukovarsko – srijemske županije pa i šire.
Sajam je svečano otvorio dožupan osječko-baranjski Željko Kraljičak.
Od prisutnih gostiju bili su:

• Jugoslav Vesić ; načelnik Općine Erdut
  • Jovan Jelić ; Osječko- baranjski dožupan
  • Željko Kraljičak ; Osječko – baranjski dožupan
  • Narandžić Slobodan ; zamjenik načelnika Općine Erdut
  • Dragan Vulin ; zamjenik načelnika Općine Erdut
  • Juhat ; mađarski konzul
  • Robert Janković ; DZMH
  • Fekereš Piter; ; koordinacija DZMH
  • Andoći Janoš ; zamjenik predsjednika DZMH

Medijski pokrovitelj manifestacije bilo je Radio Borovo.
Gastronomska ponuda bila je upotpunjena lovačkim gulašom koje je napravilo Lovačko društvo „Srnjak“ iz Erduta te riblji specijaliteti Ribolovnog društva „Kečiga“ iz Erduta.

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav