SEMINAR „ZA RAZVOJ RURALNIH KRAJEVA“ – OBRAZOVANJE ZA TURIZAM NA SELJAČKIM GOSPODARSTVIMA I RURALNI RAZVOJ

U petak, 08.09.2017. u ruralnoj kući za odmor ERKHEIM u Erdutu, u sklopu manifestacije Wine&Bike tour Erdut 2017. održan je seminar „Za razvoj ruralnih krajeva“ – obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam. Predavač je bila gosp. Dijana Katica predsjednica udruge za turizam i ruralni razvoj „KLUB ČLANOVA SELO“ i Tomislav Lokner, stručni suradnik udruge. Sudionicima su predstavljene teme „Osnove ruralnog turizma i pravni okvir za registraciju i rad TSG“ i „Marketing i brendiranje“, te su predstavljeni primjeri dobre prakse kod nas i u Europi.  Sve prisutne je pozdravila i pomoćnica ministra turizma gosp. Snježana Brzica i istaknula kako općina Erdut ima sve preduvjete za turistički razvoj, te da zajedničkim radom svih lokalnih dionika možemo ići u tom pravcu.

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.

Jelena Ekelmović, dipl. menadž. u turizmu

Panona fest 2017. 22.-23. rujna 2017.

Sve je spremno za Panona fest 2017., odaberite rutu i kliknite na linkove za prijave! I ove godine Panona fest vam nudi

Za ljubitelje vina, umjetnosti i bicikliranja

“Prekrasno je hodati po ovoj zemlji, na ovoj čarobnoj lokaciji!” poručio je, oduševljen ambijentom, glazbenik Vla

WINE & BIKE TOUR ERDUT 2017