SEMINAR „ZA RAZVOJ RURALNIH KRAJEVA“ – OBRAZOVANJE ZA TURIZAM NA SELJAČKIM GOSPODARSTVIMA I RURALNI RAZVOJ

U petak, 08.09.2017. u ruralnoj kući za odmor ERKHEIM u Erdutu, u sklopu manifestacije Wine&Bike tour Erdut 2017. održan je seminar „Za razvoj ruralnih krajeva“ – obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam. Predavač je bila gosp. Dijana Katica predsjednica udruge za turizam i ruralni razvoj „KLUB ČLANOVA SELO“ i Tomislav Lokner, stručni suradnik udruge. Sudionicima su predstavljene teme „Osnove ruralnog turizma i pravni okvir za registraciju i rad TSG“ i „Marketing i brendiranje“, te su predstavljeni primjeri dobre prakse kod nas i u Europi.  Sve prisutne je pozdravila i pomoćnica ministra turizma gosp. Snježana Brzica i istaknula kako općina Erdut ima sve preduvjete za turistički razvoj, te da zajedničkim radom svih lokalnih dionika možemo ići u tom pravcu.

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.

Jelena Ekelmović, dipl. menadž. u turizmu

Zadnje objavljeno

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Pročitajte više
Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav

Pročitajte više
Sajam starih običaja i zanata i gužvarijada

Preuzimanje upitnika za izlagače

Pročitajte više
Smotra svatovskih zaprega i jahača

Konjogojska udruga Drava Bijelo Brdo organizira u subotu, 30. rujna jubilarnu, 5. Smotru svatovskih zaprega i jahača Bi

Pročitajte više

Turistička zajednica Općine Erdut