Treća ribarska noć u Aljmašu

10441368_654314747988859_5996206835752248297_n

Treći ples šarana i škarpine očekuje Vas u Aljmašu uz bogatu ponudu jadranskih i dunavskih ribljih specijaliteta te TS Ravnica i klapu Čikat
U subotu, 21. lipnja 2014. godine, s početkom u 18:00 sati u Aljmašu će se održati treća po redu Aljmaška ribarska noć, uz gostovanje klape “Čikat” s Lošinja, majstora u spremanju morskih ribljih specijaliteta iz Splita, kao i domaćeg SRD Dunav iz Aljmaša koji će spremati specijalitete od slatkovodne ribe.

Aljmaška ribarska noć pod nazivom “Treći ples šarana i škarpine” pravi je praznik ribe i pjesme, a tom manifestacijom povezuju se obale Dunava i Jadrana. Očekuje vas prezentacija tradicionalne gastronomije uz bogatu ponudu jadranskih i dunavskih ribljih specijaliteta. Uz zvuke poznatog tamburaškog sastava “Ravnica” organizatori će opet pokušati dočarati spoj zeleno-plave Hrvatske, kako kulturno tako i gastronomski.

UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j

REALIZIRAN PROJEKT TURISTIČKA SIGNALIZACIJA U NASELJIMA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut realizira tri projekta odobrena od strane Hrvatske turističke zajednice. Jedan od p