Treća ribarska noć u Aljmašu

Treći ples šarana i škarpine očekuje Vas u Aljmašu uz bogatu ponudu jadranskih i dunavskih ribljih specijaliteta te TS Ravnica i klapu Čikat
U subotu, 21. lipnja 2014. godine, s početkom u 18:00 sati u Aljmašu će se održati treća po redu Aljmaška ribarska noć, uz gostovanje klape “Čikat” s Lošinja, majstora u spremanju morskih ribljih specijaliteta iz Splita, kao i domaćeg SRD Dunav iz Aljmaša koji će spremati specijalitete od slatkovodne ribe.

Aljmaška ribarska noć pod nazivom “Treći ples šarana i škarpine” pravi je praznik ribe i pjesme, a tom manifestacijom povezuju se obale Dunava i Jadrana. Očekuje vas prezentacija tradicionalne gastronomije uz bogatu ponudu jadranskih i dunavskih ribljih specijaliteta. Uz zvuke poznatog tamburaškog sastava “Ravnica” organizatori će opet pokušati dočarati spoj zeleno-plave Hrvatske, kako kulturno tako i gastronomski.

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav