UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište je uređeno iz projekta „Uređenje i opremanje ciklo turističke odmorišne postaje na ruti EUROVELO 6 Bike Break Point“, odobrenog od strane Hrvatske turističke zajednice.
OPĆI CILJ PROJEKTA: Podići kvalitetu boravka ciklo turista u destinaciji razvojem potrebne infrastrukture, te na ekološki i cjenovno prihvatljiv način povezati područje općine Erdut s europskim regijama i tako povećati teritorijalnu koheziju i pretpostavke za razvoj Istočne Hrvatske.
Kroz projekt su postavljene E-KLUPA, E-RASVETA I PERGOLA. Izvođač radova je komunalno poduzeće „Čvorkovac“, a projekt je proveden u suradnji Turističke zajednice općine Erdut i Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut d.o.o.

Jelena Eklemović, dipl. menadž. u turizmu
Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.

Utrka Podunavlje trail 2017 30.09.2017.

Utrka je podijeljena u dvije kategorije i primjerena je za sve kategorije sportaša ali i rekreativaca (za koje je i pos

Šaran i škarpina ponovno spojili Slavoniju i Dalmaciju

Na Ribarskoj se noći u izvrsnoj organizaciji SRD-a “Dunav” sa subote na nedjelju u Aljmašu gostilo i zabavljalo ne

Ribarska noć 17. lipnja u Aljmašu