UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište je uređeno iz projekta „Uređenje i opremanje ciklo turističke odmorišne postaje na ruti EUROVELO 6 Bike Break Point“, odobrenog od strane Hrvatske turističke zajednice.
OPĆI CILJ PROJEKTA: Podići kvalitetu boravka ciklo turista u destinaciji razvojem potrebne infrastrukture, te na ekološki i cjenovno prihvatljiv način povezati područje općine Erdut s europskim regijama i tako povećati teritorijalnu koheziju i pretpostavke za razvoj Istočne Hrvatske.
Kroz projekt su postavljene E-KLUPA, E-RASVETA I PERGOLA. Izvođač radova je komunalno poduzeće „Čvorkovac“, a projekt je proveden u suradnji Turističke zajednice općine Erdut i Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut d.o.o.

Jelena Eklemović, dipl. menadž. u turizmu
Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.

Općinska fišijada 11/11/2017

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijad

Jubilarna 5. Smotra svatovskih zaprega i jahača u Bijelom Brdu

Odlična zabava za ljubitelje tradicije, konja i zaprega bila je u subotu u Bijelom Brdu gdje je Konjogojska udruga Drav