Wine & Bike Tour Erdut

  • 04-06/09 ERDUT, ALJMAŠ, DALJ – tri dana druženja uz vino, vinarke i vinare iz Erdutskog vinogorja, Dunav, dobru svirku i gostujuću družinu glumaca iz Zagvozda 🙂
  • 04.09. ČETVRTAK 19.30h kazališna družina glumci u zagvozdu u Erdutu predstavlja: “Istina”, Florian Zeller…..igraju: Vedran Mlikota, Ana Mila Elegović, Damir Poljičak, Hana Hegedušić / Žana Bumber Mjesto događanja: Društveni dom Erdut, Josipa Krašteka bb *Predstava je poklon Kazališne družine glumci u Zagvozdu
  • 05.09. PETAK18.00 – 23.00h WINE & BIKE TOUR ERDUT DJ SESSION – WINE & MIX druženje uz vina članova Udruge vinara Erdut – Podunavlje: Vinarija Iuris, Antunović, Brzica, Siber, Janečić, Jakovac, Erdutski vinogradi i mix by DJs: Savage / Sly / Speepatz/ DJ DjukeBalks // After – Kink / Domagoj vs. Savage Mjesto događanja: Trg Braće Radića 26, Aljmaš – centar
  • 19.30h kazališna družina glumci u zagvozdu u Erdutu predstavlja: “Dimnjačar”, M.Kelek, Lj.Kerekeš……igra: Ljubomir Kerekeš Mjesto događanja: Društveni dom Erdut, Josipa Krašteka bb *Predstava je poklon kazališne družine “Glumci u Zagvozdu“
  • 06.09. SUBOTA 10.00 -18.00h DAN OTVORENIH PODRUMA / DAY OF THE OPEN CELLARS otvoreni podrumi Antunović, Brzica, Iuris, Siber, Janečić, Jakovac, Erdutski vinogradi – svaki puni sat degustacija vina – promotivna cijena 20,00kn / vinarija 10.00h WINE & BIKE TOUR KROZ VINOGRAD / ORGANISED VINEYARD TOUR organizirana vožnja biciklima uz razgledavanje najvećeg jedinstvenog vinograda u Hrvatskoj uz pogled na Dunav. Mjesto okupljanja: Erdut, ulaz u Erdutske vinograde d.o.o. /dvorac Adamović – Cseh, Trg Branka Hercega 1

Za bicikliste i avanturiste ljubitelje dobre svirke i vina osiguran je prostor za slobodno postavljanje šatora u Aljmašu – na nogometnom igralištu uz Dunav za 1 noć (petak na subotu). / For all cyclists and adventurists, fans of the good music and wine, Municipality of Erdut has assured free “tent-parking” place in Aljmaš, at soccer playground next to the river Danube.

Pogledajte više na ovoj poveznici

Zadnje objavljeno

VINARSKA ZABAVA Degustacija bjelobrdskih vina

“Degustacija bjelobrdskih vina” manifestacija je koja se održava niz godina u Bijelom Brdu u organizaciji SKD „Pr

Pročitajte više
Božićno jahanje u Bijelom Brdu

Povorka konja i konjskih zaprega i ove godine provezla se, drugog dana pravoslavnog Božića, ulicama Bijelog Brda. Bož

Pročitajte više
Općini Erdut odobren je projekt Centar za posjetitelje TIC-a Aljmaš

Projekt je predstavljen i Povjerenstvu za odabir projekata Ministarstva turizma u Zagrebu. Ukupna vrijednost projekta je

Pročitajte više
UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j

Pročitajte više

Turistička zajednica Općine Erdut