Wine & Bike Tour Erdut

10401892_788133811247147_3900423277749700641_n
  • 04-06/09 ERDUT, ALJMAŠ, DALJ – tri dana druženja uz vino, vinarke i vinare iz Erdutskog vinogorja, Dunav, dobru svirku i gostujuću družinu glumaca iz Zagvozda 🙂
  • 04.09. ČETVRTAK 19.30h kazališna družina glumci u zagvozdu u Erdutu predstavlja: “Istina”, Florian Zeller…..igraju: Vedran Mlikota, Ana Mila Elegović, Damir Poljičak, Hana Hegedušić / Žana Bumber Mjesto događanja: Društveni dom Erdut, Josipa Krašteka bb *Predstava je poklon Kazališne družine glumci u Zagvozdu
  • 05.09. PETAK18.00 – 23.00h WINE & BIKE TOUR ERDUT DJ SESSION – WINE & MIX druženje uz vina članova Udruge vinara Erdut – Podunavlje: Vinarija Iuris, Antunović, Brzica, Siber, Janečić, Jakovac, Erdutski vinogradi i mix by DJs: Savage / Sly / Speepatz/ DJ DjukeBalks // After – Kink / Domagoj vs. Savage Mjesto događanja: Trg Braće Radića 26, Aljmaš – centar
  • 19.30h kazališna družina glumci u zagvozdu u Erdutu predstavlja: “Dimnjačar”, M.Kelek, Lj.Kerekeš……igra: Ljubomir Kerekeš Mjesto događanja: Društveni dom Erdut, Josipa Krašteka bb *Predstava je poklon kazališne družine “Glumci u Zagvozdu“
  • 06.09. SUBOTA 10.00 -18.00h DAN OTVORENIH PODRUMA / DAY OF THE OPEN CELLARS otvoreni podrumi Antunović, Brzica, Iuris, Siber, Janečić, Jakovac, Erdutski vinogradi – svaki puni sat degustacija vina – promotivna cijena 20,00kn / vinarija 10.00h WINE & BIKE TOUR KROZ VINOGRAD / ORGANISED VINEYARD TOUR organizirana vožnja biciklima uz razgledavanje najvećeg jedinstvenog vinograda u Hrvatskoj uz pogled na Dunav. Mjesto okupljanja: Erdut, ulaz u Erdutske vinograde d.o.o. /dvorac Adamović – Cseh, Trg Branka Hercega 1

Za bicikliste i avanturiste ljubitelje dobre svirke i vina osiguran je prostor za slobodno postavljanje šatora u Aljmašu – na nogometnom igralištu uz Dunav za 1 noć (petak na subotu). / For all cyclists and adventurists, fans of the good music and wine, Municipality of Erdut has assured free “tent-parking” place in Aljmaš, at soccer playground next to the river Danube.

Pogledajte više na ovoj poveznici

Zadnje objavljeno

UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j

Pročitajte više
REALIZIRAN PROJEKT TURISTIČKA SIGNALIZACIJA U NASELJIMA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut realizira tri projekta odobrena od strane Hrvatske turističke zajednice. Jedan od p

Pročitajte više
PORC LRA ERDUT PROVEO JE EDUKACIJE U SKLOPU PROJEKTA „ZNANJEM, EDUKACIJOM I VJEŠTINAMA DO TURISTIČKOG RAZVOJA U OPĆINI ERDUT“

U Aljmašu 04.11. i u Erdutu 09.11.2016. održane su edukativne radionice iz projekta „Znanjem, edukacijom i vještina

Pročitajte više
Sajam starih zanata, običaja i gužvarijada

Sajam starih zanata, običaja i gužvarijada Upitnik za izlagače

Pročitajte više

Turistička zajednica Općine Erdut