Wine & Bike Tour Erdut

  • 04-06/09 ERDUT, ALJMAŠ, DALJ – tri dana druženja uz vino, vinarke i vinare iz Erdutskog vinogorja, Dunav, dobru svirku i gostujuću družinu glumaca iz Zagvozda 🙂
  • 04.09. ČETVRTAK 19.30h kazališna družina glumci u zagvozdu u Erdutu predstavlja: “Istina”, Florian Zeller…..igraju: Vedran Mlikota, Ana Mila Elegović, Damir Poljičak, Hana Hegedušić / Žana Bumber Mjesto događanja: Društveni dom Erdut, Josipa Krašteka bb *Predstava je poklon Kazališne družine glumci u Zagvozdu
  • 05.09. PETAK18.00 – 23.00h WINE & BIKE TOUR ERDUT DJ SESSION – WINE & MIX druženje uz vina članova Udruge vinara Erdut – Podunavlje: Vinarija Iuris, Antunović, Brzica, Siber, Janečić, Jakovac, Erdutski vinogradi i mix by DJs: Savage / Sly / Speepatz/ DJ DjukeBalks // After – Kink / Domagoj vs. Savage Mjesto događanja: Trg Braće Radića 26, Aljmaš – centar
  • 19.30h kazališna družina glumci u zagvozdu u Erdutu predstavlja: “Dimnjačar”, M.Kelek, Lj.Kerekeš……igra: Ljubomir Kerekeš Mjesto događanja: Društveni dom Erdut, Josipa Krašteka bb *Predstava je poklon kazališne družine “Glumci u Zagvozdu“
  • 06.09. SUBOTA 10.00 -18.00h DAN OTVORENIH PODRUMA / DAY OF THE OPEN CELLARS otvoreni podrumi Antunović, Brzica, Iuris, Siber, Janečić, Jakovac, Erdutski vinogradi – svaki puni sat degustacija vina – promotivna cijena 20,00kn / vinarija 10.00h WINE & BIKE TOUR KROZ VINOGRAD / ORGANISED VINEYARD TOUR organizirana vožnja biciklima uz razgledavanje najvećeg jedinstvenog vinograda u Hrvatskoj uz pogled na Dunav. Mjesto okupljanja: Erdut, ulaz u Erdutske vinograde d.o.o. /dvorac Adamović – Cseh, Trg Branka Hercega 1

Za bicikliste i avanturiste ljubitelje dobre svirke i vina osiguran je prostor za slobodno postavljanje šatora u Aljmašu – na nogometnom igralištu uz Dunav za 1 noć (petak na subotu). / For all cyclists and adventurists, fans of the good music and wine, Municipality of Erdut has assured free “tent-parking” place in Aljmaš, at soccer playground next to the river Danube.

Pogledajte više na ovoj poveznici

Zadnje objavljeno

Šaran i škarpina ponovno spojili Slavoniju i Dalmaciju

Na Ribarskoj se noći u izvrsnoj organizaciji SRD-a “Dunav” sa subote na nedjelju u Aljmašu gostilo i zabavljalo ne

Pročitajte više
Ribarska noć 17. lipnja u Aljmašu

U Aljmašu se pripremaju za tradicionalnu Aljmašku ribarsku noć u organizaciji Sportskog ribolovnog kluba „Dunav“

Pročitajte više
Dani trešanja 2017. godine

Dane trešanja, osme po redu u Erdutu, otvorila je državna tajnica Ministarstva turizma Snježana Brzica, a nazočan je

Pročitajte više
Dani trešanja Erdut 2017. godine

Dani trešanja u Erdutu tradiocioanlo se održavaju u Erdutu 03.06.2017. godine. Uz bogat i zanimljiv program posjetite

Pročitajte više

Turistička zajednica Općine Erdut