Kuća za odmor „Kod Štefa“

U slavonskom selu Dalj, gdje „Dunav ljubi nebo“, a njegovi stanovnici žive od rijeke i njenih bogatstva, istovremeno poštujući njenu ljepotu i snagu, nalazi se kuća za odmor „Kod Štefa“.

Kuća se nalazi uz šetnicu koja se proteže desnom obalom Dunava, a svojom veličinom i kapacitetima ugodno će smjestiti 5 osoba, uz moguće korištenje dva dodatna ležaja i dječjeg krevetića. Kuća sadrži 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak s izlazom na terasu, kuhinju, kupaonu i zasebni toalet.

Na raspolaganju gostima je i veliki roštilj u dvorištu kuće, a u pripremljenim delicijama možete uživati pod  drvenom sjenicom.

Nadamo se da ćete tijekom svog boravka biti u prilici probati neko od voća koje raste u našem malom ali bogatom voćnjaku, slobodni ste poslužiti se!

Rado ćemo vam pomoći sadržajno kreirati svoj boravak, Dalj i okolica su zanimljivi za ljubitelje čiste i netaknute prirode, vinoljupce, ribiče, ljubitelje arheologije i kulturnih znamenitosti. Ukoliko samo tražite mir, dovoljno će biti sjesti u dvorište kuće i duboko udahnuti uživajući u tišini i mirisu rijeke, krenuti u šetnju i možda se osvježiti na jednoj od daljskih plaža.

Za sva dodatna pitanja stojim Vam na raspolaganju. Također, nadam se da ćemo se uskoro imati priliku i upoznati se kod nas u Dalju!

Srdačan pozdrav

Ida Čarnohorski

11. sajam cvijeća i seoskog turizma

Tradicionalni 11. Sajam cvijeća i seoskog turizma održava se 29. Travnja 2017. godine u Dalj planini. Program: Upitnik