Ruralna kuća za odmor “Erkheim”

erkheim-2

Ruralna kuća za odmor „Erkheim“ podignuta je na temeljima obiteljske tradicije obitelji Erk s ciljem promocije vrijednosti Podunavskih Švaba iz Dalja i Erduta. Obitelj Erk je na prostore istočne Slavonije došla početkom 19.st. donoseći sa sobom kolarski obrt, a nešto poslije koristeći se komparatvnim prednostima ovog podneblja postala je poznata po uzgoju vinove loze i proizvodnji vina. Kako nova vremena donose i nove izazove danas su Erkovi pokrenuli projekt ruralnog turizma s namjerom obogaćivanja turističke ponude općine Erdut, a istovremeno nude  pravo gastronomsko i kulinarsko zadovoljstvo na užitak svojih gostiju i prijatelja. Iskreno gostoprimstvo uz tračak tradicije, udoban smještaj i sve ono što ovaj kraj može pružiti od prekrasnog podunavlja s uređenim šetnicama, vinskih cesta, vjerskih sadržaja, lova i ribolova trebalo bi biti pravo mjesto za odmor i relaksaciju. Mi vjerujemo da će i najizbirljiviji gosti biti u potpunosti zadovoljni.

Kontakti:

• Adresa – Ivana Bakića 60, 31206 Erdut
  • Telefoni – 091/88-12-608
  • E-mail – erk.zvonimir@gmail.com

Gelerija slika

[nggallery id=8]

Utrka Podunavlje trail 2017 30.09.2017.

Utrka je podijeljena u dvije kategorije i primjerena je za sve kategorije sportaša ali i rekreativaca (za koje je i pos

Šaran i škarpina ponovno spojili Slavoniju i Dalmaciju

Na Ribarskoj se noći u izvrsnoj organizaciji SRD-a “Dunav” sa subote na nedjelju u Aljmašu gostilo i zabavljalo ne

Ribarska noć 17. lipnja u Aljmašu