Ruralna kuća za odmor “Erkheim”

erkheim-2

Ruralna kuća za odmor „Erkheim“ podignuta je na temeljima obiteljske tradicije obitelji Erk s ciljem promocije vrijednosti Podunavskih Švaba iz Dalja i Erduta. Obitelj Erk je na prostore istočne Slavonije došla početkom 19.st. donoseći sa sobom kolarski obrt, a nešto poslije koristeći se komparatvnim prednostima ovog podneblja postala je poznata po uzgoju vinove loze i proizvodnji vina. Kako nova vremena donose i nove izazove danas su Erkovi pokrenuli projekt ruralnog turizma s namjerom obogaćivanja turističke ponude općine Erdut, a istovremeno nude  pravo gastronomsko i kulinarsko zadovoljstvo na užitak svojih gostiju i prijatelja. Iskreno gostoprimstvo uz tračak tradicije, udoban smještaj i sve ono što ovaj kraj može pružiti od prekrasnog podunavlja s uređenim šetnicama, vinskih cesta, vjerskih sadržaja, lova i ribolova trebalo bi biti pravo mjesto za odmor i relaksaciju. Mi vjerujemo da će i najizbirljiviji gosti biti u potpunosti zadovoljni.

Kontakti:

• Adresa – Ivana Bakića 60, 31206 Erdut
  • Telefoni – 091/88-12-608
  • E-mail – erk.zvonimir@gmail.com

Gelerija slika

[nggallery id=8]

VINARSKA ZABAVA Degustacija bjelobrdskih vina

“Degustacija bjelobrdskih vina” manifestacija je koja se održava niz godina u Bijelom Brdu u organizaciji SKD „Pr

Božićno jahanje u Bijelom Brdu

Povorka konja i konjskih zaprega i ove godine provezla se, drugog dana pravoslavnog Božića, ulicama Bijelog Brda. Bož

Općini Erdut odobren je projekt Centar za posjetitelje TIC-a Aljmaš

Projekt je predstavljen i Povjerenstvu za odabir projekata Ministarstva turizma u Zagrebu. Ukupna vrijednost projekta je