Ruralna kuća za odmor “Erkheim”

erkheim-2

Ruralna kuća za odmor „Erkheim“ podignuta je na temeljima obiteljske tradicije obitelji Erk s ciljem promocije vrijednosti Podunavskih Švaba iz Dalja i Erduta. Obitelj Erk je na prostore istočne Slavonije došla početkom 19.st. donoseći sa sobom kolarski obrt, a nešto poslije koristeći se komparatvnim prednostima ovog podneblja postala je poznata po uzgoju vinove loze i proizvodnji vina. Kako nova vremena donose i nove izazove danas su Erkovi pokrenuli projekt ruralnog turizma s namjerom obogaćivanja turističke ponude općine Erdut, a istovremeno nude  pravo gastronomsko i kulinarsko zadovoljstvo na užitak svojih gostiju i prijatelja. Iskreno gostoprimstvo uz tračak tradicije, udoban smještaj i sve ono što ovaj kraj može pružiti od prekrasnog podunavlja s uređenim šetnicama, vinskih cesta, vjerskih sadržaja, lova i ribolova trebalo bi biti pravo mjesto za odmor i relaksaciju. Mi vjerujemo da će i najizbirljiviji gosti biti u potpunosti zadovoljni.

Kontakti:

• Adresa – Ivana Bakića 60, 31206 Erdut
  • Telefoni – 091/88-12-608
  • E-mail – erk.zvonimir@gmail.com

Gelerija slika

UREĐENO CIKLO TURISTIČKO ODMORIŠTE U DALJU

U Dalju je uređeno odmorište za ciklo turiste koje je smješteno neposredno uz vinski muzej Teutoburgium. Odmorište j

REALIZIRAN PROJEKT TURISTIČKA SIGNALIZACIJA U NASELJIMA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut realizira tri projekta odobrena od strane Hrvatske turističke zajednice. Jedan od p

PORC LRA ERDUT PROVEO JE EDUKACIJE U SKLOPU PROJEKTA „ZNANJEM, EDUKACIJOM I VJEŠTINAMA DO TURISTIČKOG RAZVOJA U OPĆINI ERDUT“

U Aljmašu 04.11. i u Erdutu 09.11.2016. održane su edukativne radionice iz projekta „Znanjem, edukacijom i vještina

Sajam starih zanata, običaja i gužvarijada