Dani trešanja 2014

U Erdutu će se i ove godine održati tradicionalna manifestacija Dani trešanja, a organizator te manifestacije su HKUD «Branko Herceg», Turistička zajednica općine Erdut, Čvorkovac d.o.o. općina Erdut. Predsjednica HKUD-a Branko Herceg Erdut Barbara Nikolašević kaže da je na stranicama Općine Erdut objavljena prijavnica za sve koji žele sudjelovati na sajmu sa trešnjama i dodaje da se ne ne naplaćuje kotizacija.

–  Manifestacija se održava 7. lipnja, a kao i dosadašnjih godina prati ju bogat kulturno-umjetnički program, mnoštvo zanimljivih radionica koje smo pripremili za posjetitelje, natjecanja, modne revije haljina sa šokačkim motivima, a uz sve to će se moći posjetit i izložbeno prodajni sajam koji prati program i kušati delicije slavonskog stola. Pozivamo sve proizvođače trešanja , velike i male, da nam se pridruže na sajmu sa svojim trešnjama.  Uz bogat  program i pregršt zanimljivosti, praksa je ove manifestacije da svake godine određenu količinu voća darujemo u humanitarne svrhe, djeci u gradu i drugima koji su u potrebi a koji si to ne mogu priuštiti .Tako ćemo i ove godine nastaviti svoju praksu, posebice sada kada se Slavonija bori s teškom prirodnom katastrofom – kaže Barbara Nikolašević.

Nakon sajma, trešnjama će darivati djecu u gradu

Panona fest 2017. 22.-23. rujna 2017.

Sve je spremno za Panona fest 2017., odaberite rutu i kliknite na linkove za prijave! I ove godine Panona fest vam nudi

Za ljubitelje vina, umjetnosti i bicikliranja

“Prekrasno je hodati po ovoj zemlji, na ovoj čarobnoj lokaciji!” poručio je, oduševljen ambijentom, glazbenik Vla

SEMINAR „ZA RAZVOJ RURALNIH KRAJEVA“ – OBRAZOVANJE ZA TURIZAM NA SELJAČKIM GOSPODARSTVIMA I RURALNI RAZVOJ