11. po redu Panona fest u Erdutu 23. i 24. rujna 2022

Udruga Slap organizira 11. po redu Panona fest u Erdutu 23. i 24. rujna 2022. I ove godine Panona fest vam nudi mogućnost bijega iz urbane gužve u skrivene ruralne kutke Slavonije kroz aktivnosti koje će se simultano odvijati na različitim lokacijama, a sve s istim ciljem – promocijom ekoturističkog potencijala regije.


Kreće se iz Osijeka, prolazi kroz Aljmaš, zaustavlja se na kontrolnim točkama i završava u Erdutu. Ide se kanuima, biciklima i pješice, a svim sudionicima osiguran je cjelodnevni program uz stručno vodstvo, festivalske majice, ručak, osvježenje na
rutama te besplatan povratak autobusom iz Erduta. Nakon cjelodnevne avanture svi sudionici i posjetitelji okupljaju se  na završnoj fešti pored Erdutske kule. U večernjem kulturno umjetničkom dijelu Panona festa družit ćemo se sa bubnjarima RITMOS i Jazz Quartetom.


Više informacija o prijava potražite na FB:@panonafest

Skip to content