Na Dunavu se vozi 4. Finalna utrka KUP-a RH u kajaku i kanuu

Novosti

KKK ALJMAŠ DOMAĆIN JE SUBOTNJEG NATJECANJA

 U organizaciji Kajak kanu kluba Aljmaš, Općine Erdut i Turističke zajednice općine Erdut će se u subotu 31. kolovoza na Dunavu s početkom u 11 sati održati u 10:30 sati 4.Finalna utrka KUP-a Repuiblike Hrvatske u kajaku i kanuu na mirnim vodama. Dario Považanj u ime KKK Aljmaš navodi da je drugi put zaredom KKK Aljmaš domaćin ovog natjecanja.
– Na ovom će natjecanju nastupiti 10 klubova s više od 150 najboljih predstavnika u ovom sportu. KKK Aljmaš nastupa s trojicom kanuista, 5 kajakašica i osam kajakaša. Natjecanje se organizira uz suradnju i podršku Općine Erdut,TZ Erdut,Vijeća Mjesnog odbora Aljmaš, firme Čvorkovac, a o sigurnosti kajkaša se brine GSS-Osijek s dva plovila. Da podsjetim, Kajak kanu klub Aljmaš 5. godišnjicu svog rada i 4. godišnjicu u članstvu Hrvatskog kajakaškog saveza. Od početka svog članstva u HKS sudjelujemo na svim natjecanjima u RH i na nekoliko u BIH i Srbiji. Možemo se pohvaliti s osvojenih 4 pehara i više od 200 medalja. Organizacija KUPa RH je priznanje radu našeg kluba i poticaj za dalje – kaže Považanj.