Obavijest o sustavu Evisitor

Novosti

Poštovani,

 

Sukladno proširenju funkcionalnosti sustava eVisitor ovim putem Vas pozivamo da izvršitie izmjene na vašem računu sustava i sukladno uputama izvršite tražene upute.

 

Obavijest od strane sustava eVisitor:

obavještavamo Vas da je sustav eVisitor integriran sa službenim Internet stranicama Hrvatske turističke zajednice u dijelu objave podataka o iznajmljivačima i njihovim smještajnim objektima.

Ljubazno Vas molimo da obavijestite obveznike na Vašem području da unutar sustava eVisitor prilikom prve prijave u sustav eVisitor ispune obrazac o suglasnosti objave podataka na internetskim stranicama croatia.hr. Objava podataka je u potpunosti besplatna te je namijenjena obveznicima kao dodatni kanal oglašavanja.

 

Podatke možete vidjeti na slijedećem linku: http://croatia.hr/hr-HR/smjestaj.

 

Ono što se od Vas traži jeste da se pirjavite u sustav eVisitor sa svojim pristupnim podacima:

 

Nakon prijave dočekati će Vas prozor sljedećeg sadržaja:

 

Nakon Vaše potvrde Vaši podaci bi se trebali pronaći na portalu croatia.hr

Ovo je još jedan vid besplatne promocije Vaše usluge stoga Vas molimo da odvojite 5 minuta vremena i postupite prema uputama. Isto tako Vas molimo da dopunite podateke o smještaju i pokušajte biti što točniji u opisu Vaših usluga, isto tako dodavanje fotogarfija smještaja nije na odmet.