Općinska fišijada 11/11/2017

Novosti

Kroz mjesne fišijade kojih je bilo 5 prošlo je 103 natjecatelja, utrošeno 725 kg ribe, a pobjednik općinske fišijade je Dragan Ocić iz Dalja, drugo mjesto je osvojio Šuler Zvonko iz Erduta, a treće mjesto SRD Karas Bijelo Brdo. Plasman na općinsku fišijadu ostvarili su: Igor Udovčević, Stjepan Bulić, Siniša Petrijevčanin-Aljmaš, Dinko Maj, Veroljub Nikolić, Zvonko Šuler-Erdut, Budislav Nešić, Bojan Grabovac, SRD Karas Bijelo Brdo, Mijo Nemet, Nikola Čalošević, Dragan Ocić-Dalj, Jelena Senaši, Kristijan Huđik, Stjepan Nović-Dalj planina. Sudci koji su sudili sve fišijade su: Zdravko Bede, Miroslav Novak, Mirko Balog, Đorđe Držaljević, Siniša Brekalo, Mijo Belik, Josip Huđik, Đorđe Dokić. Organizatori mjesnih fišijada su KKK Aljmaš, mjesni odbor Dalj, mjesni odbor Bijelo Brdo i SRD Karas Bijelo Brdo, mjesni odbor Erdut i ŠRD Kečiga Erdut i mjesni odbor Dalj planina. Posebno priznanje TZ općine Erdut za dugogodišnji rad kao sudac na fišijadama dobio Kamenko Kovačević.