Podunavlje Trail & Bike oduševio brojne trkače

Gotovo 200 natjecatelja iz svih krajeva Hrvatske u Erdutu je sudjelovalo u tri zanimljive trkačke te biciklističkoj utrci
Erdut.18.10.2020. Utrka gradjana podunavlje Trail koja se odrzana na relaciji Erdut-Aljmas u biciklizmu i trcanju.
Na Fotografiji: Utrka
Foto:Marko Mrkonjic

Pandemiji unatoč, utrka Podunavlje Trail & Bike, koja je u nedjelju startala u Erdutu, pokazala se kao pun pogodak. Gotovo 200 natjecatelja iz svih krajeva Hrvatske sudjelovalo je u zanimljivim utrkama, a da sve bude “kao po špagi” pobrinuli su se organizatori iz osječkog Sportsko-rekreativnog kluba “Žuti šešir”, koji su odličnu asistenciju imali i u lokalnoj zajednici. Da ugođej bude još bolji, natjecatelje je sve vrijeme utrka pratilo i lijepo sunčano vrijeme.

Pročitajte više na sljedećoj poveznici

Skip to content