PRVI ERDUTSKI WINE & WALK!

Turistička agencija Vina Erdut Travel pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Općine Erdut u subotu 9.11.2024.  organizira Vina Erdut Wine & Walk 2024, prvo erdutsko wine & walk događanje na kojem će zaljubljenici u vina i lokalne delicije imati priliku organizirano obići 9 renomiranih vinarija Erdutskog vinogorja ovjenčanih brojnim nagradama s prestižnih svjetskih natjecanja Decanter i Mundus vini, i doživjeti spoj vina i gastronomije u erdutskom jesenskom ambijentu. U događanju sudjeluju vinari: Antunović, Brzica, Danubio, Vina Erdut, Iuris, K55, Magistra, Royal Hill i Siber. Osnovni cilj ovog događanja je prezentacija Erdutske vinske ceste u kojoj će posjetitelji imati prilike upoznati ljepote Erdutskog vinogorja te uživati u sljubljivanju hrane, vina i umjetnosti.

Događanje je organizirano za maksimalno 150 osoba, koje će podijeljene u dvije skupine prolaziti rutom. Prva grupa kreće u 9, a druga u 10:00. Događanje uključuje 9 vinskih točaka, na svakoj od kojih ćemo biti počašćeni degustacijom 2 vinske etikete, te 5 gastro točaka. Peta gastro točka je ujedno i završni party na otvorenom uz DJ Taca. Dolazak na party je za prvu grupu planiran za cca 17 sati, odnosno u 18 sati za drugu grupu. Besplatan autobusni prijevoz iz Osijeka je organiziran za sve posjetitelje.

Ulaznice po cijeni od 75 eura možete kupiti tako da ispunite donji obrazac, a mi ćemo vam poslati predračun za uplatu.

Za sva pitanja i pojašnjenja, slobodno nas nazovite na broj 099 8196086.

Ovaj događaj je uvod u početak obilježavanja 300 godina vinarije Erdutski vinogradi, koje slavimo 2030. godine.

Više informacija